eentweedrieviervijfzeszevenachtnegentienelf
Technische commissie
Technische Commissie.

Dit nieuw onderdeel op de site is er voor bedoeld om inzicht te geven wie er in de tc zitten, wat de taken van de verschillende personen binnen de tc zijn en waar we op dit moment in grote lijnen mee bezig zijn. Deze info zal dus regelmatig worden aangepast.
Het doel hiervan is om alle leden van Hatto Heim inzicht te verschaffen wat betreft de werkzaamheden en taken van de technische commissie.

Wie zijn wij:

                    Henk Bergsma Senioren 06 38242612 hbersmah@gmai.com
Ad Admiraal Senioren 06 53999203 aadmiraal1951@kpnmail.nl
Marten van der Ziel Junioren (O-19, -17, -15) 038 4446923 martenvanderziel@gmail.com
Bert Neuteboom Junioren (O-19, -17, -15) 06 57343385 bneuteboom1971@kpnmail.nl
Bert van het Ende Junioren (O-19, -17, -15) 06 23458716 yvince66@kpnmail.nl
Herman Haverkamp Pupillen (O-13, -11, -9) 06 25432085 hhaverkamp@kpnmail.nl
Edwin Oosting Pupillen (O-13, -11, -9) 06 51587741 eoosting@live.nl
Wilfried van Rijssen Pupillen (O-13, -11, -9) 06 10730266 wilfried.van.rijssen@postnl.nl
Henk van der Ziel Pupillen (O-13, -11, -9) 06 33756101 h.vanderziel@me.com
Pieter Koridon Algemeen 06 55752725 pieter.koridon@gmail.com



Als tc hebben we regelmatige overlegmomenten. Ook zijn we aanwezig tijdens de verschillende overlegmomenten met trainers, de spelersraad van de selectie en A1 en jeugdcommissie.

Op dit moment zijn we onder andere met de volgende zaken bezig.
-    Gesprekken met spelersraden van het 1e en 2e elftal.
-    Opstarten van een spelersvolgsysteem.
-    Invulling geven aan het technisch beleidsplan.
-    Evaluatiegesprekken voeren met trainers. Dit willen we in december hebben afgerond.


Schiet een van ons gerust aan als er zaken zijn die onduidelijk zijn of die te maken hebben met de taken van de technische commissie. Op donderdagavond en op zaterdag zijn er altijd een of meerdere leden van de tc aanwezig.