eentweedrieviervijfzeszevenachtnegentienelf

K.N.V.B. 3C Oost 2017/2018

 

 

 


Evenementen

Event StartEvent EndTitle
21-8-2018 19:30 21-8-2018 21:30 Hatto-Heim - S.E.H (Bultman-Hartholt Noord Oost Veluwe toernooi)
23-8-2018 19:30 23-8-2018 21:30 Staphorst 2 - VSW (Bultman-Hartholt Noord Oost Veluwe toernooi)
25-8-2018 14:00 25-8-2018 16:30 Bultman-Hartholt Noord Oost Veluwe toernooi
1-9-2018 09:00 1-9-2018 10:00 Champions League 4 tegen 4
1-9-2018 15:00 1-9-2018 17:00 Hatto Heim - Vierhouten (beker)
8-9-2018 14:30 8-9-2018 16:30 Vios Vaassen - Hatto Heim (beker)
15-9-2018 15:00 15-9-2018 17:00 Dieze West- Hatto Heim (beker)
17-9-2018 19:00 17-9-2018 22:00 Kader en scouts KNVB “Aftrapbijeenkomst”

Nieuws

Zaterdag 9 juni speelt Hatto Heim onder 23 bij S.E.H. het jeugdtoernooi.

Er wordt gespeeld in 2 poules.
Per poule wordt een eindstand opgemaakt, deze wordt vastgesteld op basis
van de regels zoals deze beschreven zijn in het toernooireglement. 
De poulewedstrijden duren 25 minuten er wordt dan niet gewisseld van speelhelft. 
De finale is 2x 15 minuten dan wordt er wel gewisseld van speelhelft.

De eindstand in de poule is bepalend voor de instroom in de kwartfinales, de winnaars van deze wedstrijden spelen een halve finale, waarna een finale en een wedstrijd om de derde plaats volgen.

De winnaar van het toernooi ontvangt de “Wisselbeker”, en dient deze tijdens het volgende jeugdselectietoernooi in 2019 weer te verdedigen.

Speelschema Hatto Heim:


11:00 uur Hatto Heim – Hoogeveen op speelveld 1

12:00 uur Nieuwleusen – Hatto Heim op speelveld 2

13.00 uur Hatto Heim – vv Heerde op speelveld 2

Om 13.45 uur starten de kwartfinales tussen nummers 1 en 4 uit Poule A en B

Om 14.15 uur spelen de nummers 2 en 3 uit Poule A en B de kwartfinale.

Om 15 uur spelen de vier winnaars de halve finale.

Om 15.35 uur spelen de verliezers van de halve finale tegen elkaar voor plek 3 en 4.

Om 15.45 uur wordt de finale gespeeld.
Terug

Onze Hoofdsponsor



 

Jeugdsponsorgroep

Supersponsoren

Twitter sv Hatto Heim